PublishPress Capabilities 2.42.0 - en to hu-HU translation catalogue (755 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: PublishPress Capabilities
hu-HU: PublishPress Képességek

note: Description of the plugin
en: PublishPress Capabilities is the access control plugin for WordPress. You can manage all your WordPress user roles, from Administrators to Subscribers.
hu-HU: A PublishPress Capabilities a WordPress hozzáférés-ellenőrző bővítménye. Kezelheti a WordPress felhasználói szerepeit, az Adminisztrátoroktól a Feliratkozókig.

en: %1s Error: %2s  PublishPress Capabilities cannot function because another copy of the plugin is active.
hu-HU: %1s Hiba: %2s  A PublishPress Capabilities nem működhet, mert egy másik példány a bővítmény aktív.

en: This plugin can be deleted.
hu-HU: Ez a bővítmény törölhető.

en: You can block pages by URL or hide Admin elements by entering a CSS class or ID. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
hu-HU: Weboldalakat blokkolhat URL alapján, vagy elrejtheti az admin elemeket CSS osztály vagy ID megadásával. Ez a funkció a PublishPress Capabilities Pro-ban érhető el.

en: Upgrade to Pro
hu-HU: Frissítés Pro verzióra

en: Admin Menu Restrictions
hu-HU: Admin Menü Korlátozások

en: You can restrict access to admin menu screens. You can also edit, change, add, or remove links from the WordPress admin menu. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
hu-HU: Korlátozhatja az admin menü képernyőkhöz való hozzáférést. Az admin menüből linkeket is szerkeszthet, módosíthat, hozzáadhat vagy eltávolíthat. Ez a funkció a PublishPress Capabilities Pro-ban érhető el.

en: You're using PublishPress Capabilities Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
hu-HU: A PublishPress Capabilities Free verzióját használja. A Pro verzió több funkciót és támogatást kínál. %sFrissítés Pro-ra%s

en: Admin Menus
hu-HU: Admin Menük

en: Hide CSS Elements
hu-HU: CSS Elek Elrejtése

en: Block by URL
hu-HU: Blokkolás URL alapján

en: Admin Menus allows you to edit the admin menu links and control who has access.
hu-HU: Az Admin Menük lehetővé teszik az admin menü linkjeinek szerkesztését és a hozzáférés szabályozását.

en: Select pages...
hu-HU: Oldalak kiválasztása...

en: You can select page types where this element will be added.
hu-HU: Kiválaszthatja azokat az oldaltípusokat, ahol ez az elem hozzáadódik.

en: Metaboxes
hu-HU: Metaboxok

en: Checklist
hu-HU: Ellenőrzőlista

en: Editorial Comments
hu-HU: Szerkesztői megjegyzések

en: Notifications
hu-HU: Értesítések

en: TaxoPress - Settings
hu-HU: TaxoPress - Beállítások

en: You can hide plugin metaboxes. You can also hide specific items by entering their CSS class or ID. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
hu-HU: Elrejtheti a bővítmény metaboxait. Bizonyos elemeket is elrejthet, ha megadja azok CSS osztályát vagy ID-ját. Ez a funkció a PublishPress Capabilities Pro-ban érhető el.

en: Custom Items
hu-HU: Egyedi elemek

en: Custom item one
hu-HU: Egyedi elem egy

en: Permalink: Descriptive Caption
hu-HU: Permalink: Leíró felirat

en: Page Attributes: Order
hu-HU: Oldal attribútumok: Sorrend

en: You can use Frontend Features to target specific posts and pages. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
hu-HU: A Frontend Features segítségével célzottan kereshet bizonyos bejegyzéseket és oldalakat. Ez a funkció a PublishPress Capabilities Pro-ban érhető el.

en: Select post types...
hu-HU: Válaszd ki a bejegyzéstípusokat...

en: This will add a metabox on the post editing screen. You can use this feature to add body classes only for that post.
hu-HU: Ez egy metaboxot ad hozzá a bejegyzés szerkesztési képernyőjére. Ezt a funkciót használhatja, hogy csak arra a bejegyzésre adjon body osztályokat.

en: Drag multiple roles selection to change roles order.
hu-HU: Húzz több szerepkört a szerepkörök sorrendjének megváltoztatásához.

en: Page title
hu-HU: Oldalcím

en: Capabilities
hu-HU: Képességek

en: No permission!
hu-HU: Nincs engedély!

en: Invalid nonce token!
hu-HU: Érvénytelen nonce token!

en: Error: wrong data
hu-HU: Hiba: hibás adat

en: An error occured!
hu-HU: Hiba történt!

en: Security check failed
hu-HU: A biztonsági ellenőrzés megbukott

en: Permission denied
hu-HU: Hozzáférés megtagadva

en: Settings updated successfully.
hu-HU: A beállítások sikeresen frissítve.

en: Logged In Users
hu-HU: Bejelentkezett felhasználók

en: Logged Out Users
hu-HU: Kijelentkezett felhasználók

en: PublishPress Capabilities Menu Restriction
hu-HU: PublishPress képességek menü korlátozás

en: This menu is restricted for the following roles
hu-HU: Ez a menü a következő szerepkörök számára van korlátozva

en: Roles
hu-HU: Szerepkörök

en: Settings
hu-HU: Beállítások

en: Success notices
hu-HU: Siker értesítések

en: Error notices
hu-HU: Hiba értesítések

en: Warning notices
hu-HU: Figyelmeztető értesítések

en: Info notices
hu-HU: Információs értesítések

en: Current Role
hu-HU: Jelenlegi szerepkör

en: Admin Notices
hu-HU: Admin értesítések

en: Save for all Roles
hu-HU: Mentés minden szerepkör számára

en: Save for %s
hu-HU: Mentés %s számára

en: Notification center access
hu-HU: Értesítési központ hozzáférés

en: Enable %1$s access to the Admin Notices area.
hu-HU: Engedélyezze %1$s hozzáférését az Admin értesítések területéhez.

en: Notifications to remove from WordPress admin pages
hu-HU: Értesítések eltávolítása a WordPress admin oldalakról

en: Select the notification types that should be hidden when a user in the %1$s role is viewing WordPress admin screens.
hu-HU: Válassza ki azokat az értesítéstípusokat, amelyeket el kell rejteni, amikor a %1$s szerepű felhasználó a WordPress admin képernyőit nézi.

en: Click here for more on notice types.
hu-HU: Kattints ide az értesítési típusokkal kapcsolatos további információkért.

en: Notifications to display in the Admin Notices area.
hu-HU: Értesítések megjelenítése az Admin Értesítések területen.

en: Select the notification types that should be displayed in the Admin Notices area after been removed from the WordPress admin screens.
hu-HU: Válassza ki azokat az értesítéstípusokat, amelyeket az Admin Értesítések területén kell megjeleníteni, miután eltávolították a WordPress admin képernyőiből.

en: Admin Notices allows you to clean up the WordPress admin area by organizing extra messages and advertisements into one place.
hu-HU: Az Admin Értesítések lehetővé teszik a WordPress admin területének megtisztítását az extra üzenetek és hirdetések egy helyre történő rendezésével.

en: Features include:
hu-HU: A funkciók közé tartozik:

en: Move selected notice types out of admin pages
hu-HU: Kiválasztott értesítési típusok eltávolítása az admin lapokról

en: Show selected notices in a dedicated Admin Notices panel
hu-HU: Kiválasztott értesítések megjelenítése egy dedikált Admin Értesítések panelen

en: Configure notice visibility by user role
hu-HU: Értesítések láthatóságának konfigurálása felhasználói szerepkör alapján

en: View Documentation
hu-HU: Dokumentáció megtekintése

en: How to use Admin Notices
hu-HU: Hogyan használd az Admin Értesítéseket

en: Display this notice
hu-HU: Ez az értesítés megjelenítése

en: Silence this notice
hu-HU: Ez az értesítés elnémítása

en: Hide this notice
hu-HU: Ez az értesítés elrejtése

en: Move to Hidden Notices
hu-HU: Áthelyezés a Rejtett Értesítések közé

en: Displayed notices will no longer be removed from admin pages.
hu-HU: A megjelenített értesítések többé nem lesznek eltávolítva az admin lapokról.

en: This notice will be moved to the "Silenced Notices" tab and you will not receive a notification if it appears again.
hu-HU: Ez az értesítés átkerül a "Némított Értesítések" fülre, és nem kap értesítést, ha újra megjelenik.

en: Hidden Notices
hu-HU: Rejtett Értesítések

en: Silenced Notices
hu-HU: Néma Értesítések

en: There are currently no admin notices.
hu-HU: Jelenleg nincsenek admin értesítések.

en: Edit the settings.
hu-HU: Szerkeszd a beállításokat.

en: You do not have permission to manage admin notices.
hu-HU: Nincs jogosultságod az admin értesítések kezelésére.

en: Invalid action. Reload this page and try again.
hu-HU: Érvénytelen művelet. Frissítsd az oldalt és próbáld újra.

en: Invalid form.
hu-HU: Érvénytelen űrlap.

en: Admin notice status updated successfully.
hu-HU: Admin értesítés állapota sikeresen frissítve.

en: Warning: This role cannot access the dashboard without the read capability. %1$sClick here to fix this now%2$s.
hu-HU: Figyelmeztetés: Ez a szerep nem férhet hozzá a dashboardhoz a read képesség nélkül. %1$sKattintson ide, hogy most javítsa ezt%2$s.

en: Role Capabilities
hu-HU: Szerepkör jogosultságok

en: Search capabilities...
hu-HU: Jogosultságok keresése...

en: Nav Menus (Block)
hu-HU: Nav Menük (Blokk)

en: Block
hu-HU: Blokk

en: Nav Menus (Legacy)
hu-HU: Nav Menük (Örökölt)

en: Legacy
hu-HU: Örökölt

en: Visibility
hu-HU: Láthatóság

en: Editing
hu-HU: Szerkesztés

en: Deletion
hu-HU: Törlés

en: Listing
hu-HU: Lista

en: Create Revision
hu-HU: Revízió létrehozása

en: Submit Revision
hu-HU: Revízió benyújtása

en: Approve Revision
hu-HU: Revízió jóváhagyása

en: Can read posts which are currently published with private visibility.
hu-HU: Olvashatja azokat a bejegyzéseket, amelyek jelenleg privát láthatósággal vannak közzétéve.

en: Has basic editing capability (but may need other capabilities based on post status and ownership).
hu-HU: Alapvető szerkesztési képességgel rendelkezik (de szüksége lehet más képességekre a bejegyzés státusza és tulajdonjoga alapján).

en: Can edit posts which were created by other users.
hu-HU: Szerkesztheti más felhasználók által létrehozott bejegyzéseket.

en: Can edit posts which are currently published.
hu-HU: Szerkesztheti a jelenleg közzétett bejegyzéseket.

en: Can edit posts which are currently published with private visibility.
hu-HU: Szerkesztheti a jelenleg privát láthatósággal közzétett bejegyzéseket.

en: Can make a post publicly visible.
hu-HU: Nyilvánosan láthatóvá teheti a bejegyzést.

en: Has basic deletion capability (but may need other capabilities based on post status and ownership).
hu-HU: Alapvető törlési képességgel rendelkezik (de szüksége lehet más képességekre a bejegyzés státusza és tulajdonjoga alapján).

en: Can delete posts which were created by other users.
hu-HU: Törölheti a más felhasználók által létrehozott bejegyzéseket.

en: Can delete posts which are currently published.
hu-HU: Törölheti a jelenleg közzétett bejegyzéseket.

en: Can delete posts which are currently published with private visibility.
hu-HU: Törölheti a jelenleg privát láthatósággal közzétett bejegyzéseket.

en: Invalid Capabilities
hu-HU: Érvénytelen képességek

en: Additional
hu-HU: További

en: Term %s Capabilities
hu-HU: Képességek %s időszakra

en: %s Capabilities
hu-HU: Képességek %s

en: Post %s Capabilities
hu-HU: Bejegyzés %s képességei

en: Taxonomy
hu-HU: Taxonómia

en: Filter by taxonomy
hu-HU: Szűrés taxonómia szerint

en: Filter by post type
hu-HU: Szűrés post type szerint

en: The slug for this taxonomy is %s
hu-HU: A slug erre a taxonómiára: %s

en: The slug for this post type is %s
hu-HU: A slug erre a post type-ra: %s

en: %s: assigned by Permission Group
hu-HU: %s: hozzárendelve a Jogosultsági Csoport által

en: This capability is %s
hu-HU: Ez a jogosultság: %s

en: This capability is controlled by %s
hu-HU: Ez a jogosultság %s által van vezérelve

en: This capability is controlled by %s Use the sidebar settings to allow this to be controlled independently.
hu-HU: Ezt a képességet %s vezérli. Használja az oldalsáv beállításait, hogy ezt függetlenül lehessen vezérelni.

en: Use the sidebar settings to allow this to be controlled independently.
hu-HU: Használja az oldalsáv beállításait, hogy ezt függetlenül lehessen vezérelni.

en: This capability is not available for this post type.
hu-HU: Ez a jogosultság nem elérhető erre a post type-ra.

en: Admin listing access is normally provided by the "Edit" capabilities. These "List" capabilities only apply if the corresponding "Edit" capability is missing. Also, these "List" capabilities can grant access, but not deny access.
hu-HU: Az admin listázási hozzáférést általában az "Edit" képességek biztosítják. Ezek az "List" képességek csak akkor érvényesek, ha a megfelelő "Edit" képesség hiányzik. Az "List" képességek hozzáférést adhatnak, de nem tagadhatják meg azt.

en: Filter by capability
hu-HU: Szűrés jogosultság szerint

en: No results found. Please try again with a different word.
hu-HU: Nincs találat. Kérjük, próbálja meg egy másik szóval.

en: check / uncheck / negate all
hu-HU: mindet kijelöl / töröl / megcáfol

en: Capability Name
hu-HU: Jogosultság neve

en: WordPress Core Capabilities
hu-HU: WordPress Core Jogosultságok

en: General
hu-HU: Általános

en: Plugin Capabilities &ndash; %s
hu-HU: Bővítmény Jogosultságok &ndash; %s

en: The User Testing feature also requires the %1$s edit_users %2$s capability.
hu-HU: A Felhasználói Tesztelés funkcióhoz szükséges a %1$s edit_users %2$s jogosultság is.

en: The following entries have no effect. Please assign desired capabilities on the Editing / Deletion / Private tabs.
hu-HU: A következő bejegyzéseknek nincs hatása. Kérjük, rendeljen kívánt képességeket a Szerkesztés / Törlés / Privát fülekhez.

en: Additional Capabilities
hu-HU: További Jogosultságok

en: You have no additional capabilities.
hu-HU: Nincsenek további jogosultságai.

en: Capabilities allows you change the permissions for any user role.
hu-HU: A jogosultságok lehetővé teszik, hogy megváltoztassa a jogosultságokat bármely felhasználói szerep számára.

en: %1$s = Capability granted %2$s
hu-HU: %1$s = Jogosultság megadva %2$s

en: usage key
hu-HU: felhasználási kulcs

en: %1$s = Capability not granted %2$s
hu-HU: %1$s = Jogosultság nem megadva %2$s

en: %1$s = Capability denied, even if granted by another role %2$s
hu-HU: %1$s = Jogosultság megtagadva, még akkor is, ha egy másik szerep adta meg %2$s

en: You can also configure this role as a %sPermission Group%s.
hu-HU: Ezt a szerepet %sJogosultsági Csoport%s formában is konfigurálhatja.

en: How to use Capabilities
hu-HU: Hogyan használjuk a Jogosultságokat

en: Capabilities is Safe to Use
hu-HU: A Jogosultságok biztonságosak a használatra

en: WordPress stores role capabilities in your database, where they remain even if the plugin is deactivated.
hu-HU: A WordPress a szerepképességeket az adatbázisában tárolja, ahol azok megmaradnak, még akkor is, ha a bővítmény le van tiltva.

en: Whenever you use PublishPress Capabilities to save changes, it also creates a backup which you can use to restore a previous configuration.
hu-HU: Amikor a PublishPress Capabilities-t használod a változtatások mentésére, egy biztonsági másolatot is készít, amelyet a korábbi konfiguráció visszaállítására használhatsz.

en: Go to the Backup feature
hu-HU: Menjen a Biztonsági másolat funkcióhoz

en: Add a New Capability
hu-HU: Új Jogosultság hozzáadása

en: Add to role
hu-HU: Hozzáadás a szerephez

en: New capabilities are controlled on the Additonal tab.
hu-HU: Az új jogosultságokat a További fülön lehet szabályozni.

en: PublishPress Permissions
hu-HU: PublishPress Jogosultságok

en: Automatically define type-specific capabilities for your custom post types and taxonomies
hu-HU: Automatikusan definiálj típus-specifikus jogosultságokat a saját post típusaidhoz és taxonómiáidhoz

en: Assign standard WP roles supplementally for a specific post type
hu-HU: Állítson be standard WP szerepeket kiegészítőként egy adott post type-hoz

en: Assign custom WP roles supplementally for a specific post type <em>(Pro)</em>
hu-HU: Adjon meg egyedi WP szerepeket kiegészítőként egy adott post típushoz <em>(Pro)</em>

en: Custom Post Visibility statuses, fully implemented throughout wp-admin <em>(Pro)</em>
hu-HU: Egyedi Post Láthatósági státuszok, teljeskörűen megvalósítva a wp-admin felületen <em>(Pro)</em>

en: Custom Moderation statuses for access-controlled, multi-step publishing workflow <em>(Pro)</em>
hu-HU: Egyedi Moderálási státuszok hozzáférés-vezérelt, többlépcsős kiadási munkafolyamat számára <em>(Pro)</em>

en: Customize the moderated editing of published content with Revisionary or Post Forking <em>(Pro)</em>
hu-HU: Személyre szabhatod a közzétett tartalom moderált szerkesztését a Revisionary vagy a Post Forking segítségével <em>(Pro)</em>

en: Grant Spectator, Participant or Moderator access to specific bbPress forums <em>(Pro)</em>
hu-HU: Adjon Spectator, Participant vagy Moderator hozzáférést a specifikus bbPress fórumokhoz <em>(Pro)</em>

en: Role level is mostly deprecated. However, it still determines eligibility for Post Author assignment and limits the application of user editing capabilities.
hu-HU: A szerepkör szintje nagyrészt elavult. Azonban továbbra is meghatározza a Post Author hozzárendelés jogosultságát és korlátozza a felhasználói szerkesztési jogosultságok alkalmazását.

en: Sync role to all sites.
hu-HU: Szinkronizálja a szerepkört az összes webhelyen.

en: Copy option settings to all sites now
hu-HU: Másolja az opciók beállításait az összes webhelyre most

en: Sync options to all sites.
hu-HU: Szinkronizálja az opciókat az összes webhelyre.

en: You do not have permission to restore backup.
hu-HU: Nincs engedélye a biztonsági mentés visszaállításához.

en: New backup saved.
hu-HU: Új biztonsági mentés mentve.

en: Roles and Capabilities restored from initial backup.
hu-HU: A szerepkörök és jogosultságok visszaállítva az alapértelmezett biztonsági mentésből.

en: Restore failed. No backup found.
hu-HU: A visszaállítás sikertelen. Nincs biztonsági mentés találva.

en: %s restored from last backup.
hu-HU: %s visszaállítva az utolsó biztonsági mentésből.

en: Roles and Capabilities restored from selected auto-backup.
hu-HU: A szerepkörök és jogosultságok visszaállítva a kiválasztott automatikus biztonsági mentésből.

en: Please upload a file to import
hu-HU: Kérjük, töltsön fel egy fájlt az importáláshoz

en: Please upload a valid .json file
hu-HU: Kérjük, töltsön fel egy érvényes .json fájlt

en: Error importing settings! Please try again.
hu-HU: Hiba a beállítások importálásakor! Kérjük, próbálja újra.

en: Error importing settings! Please check that you uploaded a valid json file.
hu-HU: Hiba a beállítások importálásakor! Kérjük, ellenőrizze, hogy érvényes json fájlt töltött-e fel.

en: Skipped %d invalid or unsupported import entries.
hu-HU: %d érvénytelen vagy nem támogatott import bejegyzés kihagyva.

en: %s successfully imported from uploaded data.
hu-HU: %s sikeresen importálva a feltöltött adatokból.

en: No valid backup data found to import.
hu-HU: Nincs érvényes biztonsági mentési adat a importáláshoz.

en: Needed function to create default roles not found!
hu-HU: A szükséges funkció a alapértelmezett szerepkörök létrehozásához nem található!

en: Roles and Capabilities reset to WordPress defaults
hu-HU: A szerepkörök és jogosultságok visszaállítva a WordPress alapértelmezett értékeire

en: Backup Tool for PublishPress Capabilities
hu-HU: Biztonsági mentési eszköz a PublishPress jogosultságaihoz

en: Restore
hu-HU: Visszaállítás

en: Backup
hu-HU: Biztonsági mentés

en: Reset Roles
hu-HU: Szerepkörök visszaállítása

en: Export / Import
hu-HU: Exportálás / Importálás

en: Backup Roles and Capabilities
hu-HU: Mentési szerepek és képességek

en: PublishPress Capabilities automatically creates a backup on installation and whenever you save changes. The initial backup and last %d auto-backups are kept.
hu-HU: A PublishPress Capabilities automatikusan készít egy biztonsági másolatot a telepítéskor és amikor mented a változtatásokat. Az első biztonsági másolat és az utolsó %d automatikus biztonsági másolatot megőrizzük.

en: A backup created on this screen replaces any previous manual backups, but is never automatically replaced.
hu-HU: A képernyőn létrehozott biztonsági másolat felülírja az összes korábbi manuális biztonsági másolatot, de soha nem cserélődik automatikusan.

en: Manual Backup
hu-HU: Manuális biztonsági másolat

en: Last Manual Backup - %s
hu-HU: Utolsó Manuális Biztonsági Másolat - %s

en: Last Backup
hu-HU: Utolsó Biztonsági Másolat

en: Restore Previous Roles and Capabilities
hu-HU: Előző szerepek és képességek visszaállítása

en: PublishPress Capabilities automatically creates a backup on installation and whenever you save changes.
hu-HU: A PublishPress Capabilities automatikusan készít egy biztonsági másolatot a telepítéskor és amikor mented a változtatásokat.

en: On this screen, you can restore an earlier version of your roles and capabilities.
hu-HU: Ezen a képernyőn visszaállíthatod a szerepeid és jogosultságaid korábbi verzióját.

en: Available Backups:
hu-HU: Elérhető biztonsági másolatok:

en: all roles
hu-HU: minden szerep

en: Manual backup of %s (%s)
hu-HU: Manuális biztonsági másolat %s (%s)

en: Auto-backup of all roles (%s)
hu-HU: Automatikus biztonsági másolat az összes szerepről (%s)

en: Initial backup of all roles
hu-HU: Kezdeti biztonsági másolat az összes szerepről

en: Restore Selected Roles
hu-HU: Kiválasztott szerepek visszaállítása

en: Show changes from current roles only
hu-HU: Csak a jelenlegi szerepek változásainak megjelenítése

en: Initial Backup - %s
hu-HU: Kezdeti Biztonsági Másolat - %s

en: Initial Backup
hu-HU: Kezdeti Biztonsági Másolat

en: %s (%s roles)
hu-HU: %s (%s szerep)

en: (this role will be removed if you restore backup)
hu-HU: (ez a szerep törlésre kerül, ha visszaállítja a biztonsági másolatot)

en: %s (level %s)
hu-HU: %s (szint %s)

en: No changes
hu-HU: Nincsenek változások

en: Reset WordPress Defaults
hu-HU: WordPress alapértelmezett beállításainak visszaállítása

en: Warning:
hu-HU: Figyelmeztetés:

en: Reseting default Roles and Capabilities will set them to the WordPress install defaults.
hu-HU: Az alapértelmezett Szerepek és Jogosultságok visszaállítása visszaállítja őket a WordPress telepítési alapértelmezett értékeire.

en: If you have installed any plugin that adds new roles or capabilities, these will be lost.
hu-HU: Ha telepítettél bármilyen plugint, amely új szerepeket vagy jogosultságokat ad hozzá, ezek el fognak veszni.

en: It is recommended to use this only as a last resource!
hu-HU: Ajánlott ezt csak végső megoldásként használni!

en: Reset Roles and Capabilities to WordPress defaults
hu-HU: Szerepek és jogosultságok visszaállítása a WordPress alapértelmezettekre

en: You are about to reset Roles and Capabilities to WordPress defaults.
     'Cancel' to stop, 'OK' to reset.
hu-HU: Most vissza szeretnéd állítani a Szerepeket és Jogosultságokat a WordPress alapértelmezett értékeire. 
     'Mégse' a leállításhoz, 'OK' a visszaállításhoz.

en: Reset to WordPress defaults
hu-HU: Visszaállítás a WordPress alapértelmezettekre

en: Export Settings
hu-HU: Beállítások exportálása

en: Export the plugin settings for this site as a .json file. This allows you to easily import the configuration into another site.
hu-HU: Exportáld a plugin beállításait ehhez az oldalhoz .json fájl formátumban. Ez lehetővé teszi, hogy a konfigurációt egyszerűen importáld egy másik oldalra.

en: Roles and Capabilities
hu-HU: Szerepek és jogosultságok

en: Export
hu-HU: Exportálás

en: Import Settings
hu-HU: Beállítások importálása

en: Please make a 'Manual Backup' in the backup tab to enable backup restore in case anything goes wrong.
hu-HU: Kérjük, készíts egy 'Manuális Biztonsági Másolatot' a biztonsági másolat fülön, hogy engedélyezd a biztonsági másolat visszaállítását, ha bármi nem működik megfelelően.

en: Import the plugin settings from a .json file. This file can be obtained by exporting the settings on another site using the form above.
hu-HU: Importáld a plugin beállításait egy .json fájlból. Ez a fájl a fenti űrlap segítségével exportált beállításokkal szerezhető be egy másik oldalon.

en: Before importing, we recommend using the "Backup" tab to create a backup of your current settings.
hu-HU: Importálás előtt ajánljuk, hogy használd a "Biztonsági Másolat" fület a jelenlegi beállításaid biztonsági másolatának létrehozásához.

en: Admin Feature Restrictions
hu-HU: Admin funkciók korlátozása

en: Toggle all
hu-HU: Összes váltás

en: Wildcard enabled
hu-HU: Wildcard engedélyezve

en: URL targeted
hu-HU: URL célzott

en: Edit
hu-HU: Szerkesztés

en: Admin Features allows you to remove elements from the admin area and toolbar.
hu-HU: Az Admin Funkciók lehetővé teszik, hogy elemeket távolíts el az admin területről és az eszköztárról.

en: No change
hu-HU: Nincs változás

en: This feature is denied
hu-HU: Ez a funkció megtagadva

en: How to use Admin Features
hu-HU: Hogyan használjuk az Admin Funkciókat

en: Admin Features Settings
hu-HU: Admin Funkciók Beállításai

en: Hide Submenus
hu-HU: Almenük elrejtése

en: Select a preset font family
hu-HU: Válasszon egy előre beállított betűtípust

en: Custom style "%s" saved successfully.
hu-HU: A "%s" egyedi stílus sikeresen mentve.

en: Custom style "%s" deleted successfully.
hu-HU: A "%s" egyedi stílus sikeresen törölve.

en: Custom style name cannot be empty.
hu-HU: Az egyedi stílus neve nem lehet üres.

en: Admin styles saved successfully.
hu-HU: Az Admin stílusok sikeresen mentve.

en: Admin Styles
hu-HU: Admin Stílusok

en: Setting
hu-HU: Beállítás

en: Value
hu-HU: Érték

en: Admin Color Scheme
hu-HU: Admin Színskála

en: Sets the admin color scheme for all users. Click a scheme to preview it instantly.
hu-HU: Beállítja az admin színsémát minden felhasználó számára. Kattintson egy sémára az azonnali előnézethez.

en: Start from template
hu-HU: Indítás sablonból

en: Blank Template
hu-HU: Üres sablon

en: Add Custom Style
hu-HU: Egyedi stílus hozzáadása

en: Edit custom style
hu-HU: Egyedi stílus szerkesztése

en: Edit Color Style
hu-HU: Színstílus szerkesztése

en: Customize colors for different admin elements. Changes are previewed instantly.
hu-HU: Testre szabhatja a különböző admin elemek színeit. A változtatások azonnal előnézetben megjelennek.

en: Add more than one custom admin styles. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
hu-HU: Több egyedi admin stílust is hozzáadhat. Ez a funkció a PublishPress Capabilities Pro-ban érhető el.

en: Add CSS selectors (class or ID), choose a style variation, and set a brand color.
hu-HU: CSS szelektorokat (osztály vagy azonosító) adhat hozzá, válasszon egy stílusvariációt, és állítson be egy márkaszínt.

en: Add New Element
hu-HU: Új elem hozzáadása

en: Selector
hu-HU: Kiválasztó

en: e.g. .publishpress-wrap h1, #my-plugin-header
hu-HU: pl. .publishpress-wrap h1, #my-plugin-header

en: Variation
hu-HU: Változat

en: Background
hu-HU: Háttér

en: Text
hu-HU: Szöveg

en: Border
hu-HU: Keret

en: Brand Color
hu-HU: Márkaszín

en: Remove
hu-HU: Eltávolítás

en: Custom Style Name
hu-HU: Egyedi stílus név

en: e.g., Company Branding, Dark Mode
hu-HU: pl. Cég arculat, Sötét mód

en: Cancel
hu-HU: Mégse

en: Delete Custom Style
hu-HU: Egyedi stílus törlése

en: Are you sure you want to delete this %1s? %2s %3s
hu-HU: Biztos benne, hogy törölni akarja ezt a %1s-t? %2s %3s

en: Custom Style
hu-HU: Egyedi stílus

en: Save Custom Style
hu-HU: Egyedi stílus mentése

en: Custom Admin Logo
hu-HU: Egyedi admin logó

en: Upload a custom logo to replace the WordPress icon in the admin bar. Recommended: 20px by 20px in SVG or PNG format.
hu-HU: Töltsön fel egy egyedi logót, hogy helyettesítse a WordPress ikont az admin sávban. Ajánlott: 20px x 20px SVG vagy PNG formátumban.

en: Select Image
hu-HU: Kép kiválasztása

en: Custom Favicon
hu-HU: Egyedi favicon

en: Upload a custom favicon for the admin area. Recommended: 16px by 16px or 32px by 32px in SVG or PNG format.
hu-HU: Töltsön fel egy egyedi favicont az admin területhez. Ajánlott: 16px x 16px vagy 32px x 32px SVG vagy PNG formátumban.

en: Admin Font Family
hu-HU: Admin betűtípus család

en: Set a font stack for the admin area, for example "Segoe UI", sans-serif.
hu-HU: Állítson be egy betűkészletet az admin területhez, például "Segoe UI", sans-serif.

en: Preset Fonts
hu-HU: Előre beállított betűtípusok

en: Custom Value
hu-HU: Egyedi érték

en: Admin Font Size
hu-HU: Admin betűméret

en: Set a base font size for the admin area. Leave empty to use the default WordPress size.
hu-HU: Állítson be egy alapértelmezett betűméretet az admin területhez. Hagyja üresen az alapértelmezett WordPress méret használatához.

en: Default
hu-HU: Alapértelmezett

en: Named Sizes
hu-HU: Névleges méretek

en: Pixel Sizes
hu-HU: Pixel méretek

en: Typography Overrides
hu-HU: Tipográfiai felülírások

en: Optional target-specific typography rules for common admin elements.
hu-HU: Opcionális célzott tipográfiai szabályok a közönséges admin elemekhez.

en: Body Text
hu-HU: Törzs szöveg

en: Links
hu-HU: Linkek

en: Headings
hu-HU: Fejlécek

en: Admin Menu
hu-HU: Admin Menü

en: Admin Bar
hu-HU: Admin Eszköztár

en: Form Fields
hu-HU: Űrlapmezők

en: Buttons
hu-HU: Gombok

en: Target
hu-HU: Cél

en: Font Family
hu-HU: Betűtípus

en: Font Size
hu-HU: Betűméret

en: Preset
hu-HU: Előre beállított

en: Custom
hu-HU: Egyedi

en: Admin Footer Text
hu-HU: Admin Lábléc Szöveg

en: Replace the default "Thanks for creating with WordPress" message in the admin footer.
hu-HU: Cserélje ki az alapértelmezett "Köszönjük, hogy a WordPress-szel dolgozott" üzenetet az admin láblécben.

en: Replace "Howdy"
hu-HU: Cserélje ki a "Howdy" üdvözlést

en: Replace "Howdy" in the admin bar.
hu-HU: Cserélje ki a "Howdy" üdvözlést az admin eszköztárában.

en: Control Settings
hu-HU: Beállítások vezérlése

en: Control how admin styles are applied to users.
hu-HU: Irányítsa, hogyan alkalmazzák az admin stílusokat a felhasználókra.

en: Hide Admin Color Scheme settings in user profile
hu-HU: Admin színbeállítások elrejtése a felhasználói profilban

en: When enabled, users cannot see or change color scheme settings in their profile. Role-based settings will be applied.
hu-HU: Ha engedélyezve van, a felhasználók nem láthatják vagy módosíthatják a színséma beállításokat a profiljukban. A szerepköralapú beállítások érvényesülni fognak.

en: Force role settings (override user selection)
hu-HU: Kényszerítse a szerepkör beállításokat (felülírja a felhasználói választást)

en: When enabled, role settings will always apply, overriding any user selection even if the color scheme UI is visible to them.
hu-HU: Ha engedélyezve van, a szerepkör beállításai mindig érvényesülnek, felülbírálva bármely felhasználói választást, még akkor is, ha a színséma UI látható számukra.

en: Admin Styles allows you to customize the WordPress admin area with your own branding.
hu-HU: Az Admin Stílusok lehetővé teszik a WordPress admin terület testreszabását a saját márkájával.

en: Custom admin color schemes
hu-HU: Egyedi admin színsémák

en: Replace the WordPress logo and favicon
hu-HU: Cserélje le a WordPress logót és a favicon-t

en: Custom footer text
hu-HU: Egyedi lábléc szöveg

en: Replace "Howdy" text
hu-HU: Cserélje le a "Howdy" szöveget

en: How to use Admin Styles
hu-HU: Hogyan használjuk az Admin Stílusokat

en: Security check failed.
hu-HU: Biztonsági ellenőrzés nem sikerült.

en: You do not have permission to manage admin styles.
hu-HU: Nincs engedélye az admin stílusok kezelésére.

en: No role specified.
hu-HU: Nincs megadva szerepkör.

en: Use this Image
hu-HU: Használja ezt a képet

en: Saving...
hu-HU: Mentés...

en: Settings saved.
hu-HU: Beállítások mentve.

en: Current logo preview
hu-HU: Jelenlegi logó előnézet

en: Add New Custom Style
hu-HU: Új egyedi stílus hozzáadása

en: Edit Custom Style
hu-HU: Egyedi stílus szerkesztése

en: Are you sure you want to delete "%s" custom style?
hu-HU: Biztos benne, hogy törli a "%s" egyedi stílust?

en: this custom style
hu-HU: ez az egyedi stílus

en: Primary Button
hu-HU: Elsődleges gomb

en: Hover State
hu-HU: Lebegő állapot

en: Notification
hu-HU: Értesítés

en: Live preview of your custom color scheme
hu-HU: A saját színséma élő előnézete

en: Custom Style Name is required.
hu-HU: Egyedi stílusnév megadása kötelező.

en: Main Admin Color is required.
hu-HU: Fő admin szín megadása kötelező.

en: Display Name
hu-HU: Megjelenítési név

en: Change how this style is displayed
hu-HU: A stílus megjelenítésének módosítása

en: Enter a name for your custom style
hu-HU: Adja meg a saját stílusának nevét

en: Forest
hu-HU: Erdő

en: Mint Breeze
hu-HU: Mentás szellő

en: Cherry
hu-HU: Cseresznye

en: Graphite
hu-HU: Grafit

en: Midnight Teal
hu-HU: Éjféli türkiz

en: Sunrise
hu-HU: Napfelkelte

en: Desert Sand
hu-HU: Sivatagi homok

en: Amber Glow
hu-HU: Borostyán fény

en: Ocean Deep
hu-HU: Óceán mély

en: Sage
hu-HU: Zsálya

en: Modern Slate
hu-HU: Modern pala

en: Main Admin Color settings
hu-HU: Fő admin színbeállítások

en: Main Admin Color
hu-HU: Fő admin szín

en: Primary brand color
hu-HU: Elsődleges márkaszín

en: Text Color
hu-HU: Szöveg színe

en: Primary text color
hu-HU: Elsődleges szöveg színe

en: Highlight Color
hu-HU: Kiemelő szín

en: Used for hovers and highlights
hu-HU: Használva lebegéshez és kiemelésekhez

en: Notification Color
hu-HU: Értesítési szín

en: Used for alerts and notifications
hu-HU: Használva riasztásokhoz és értesítésekhez

en: Background Color
hu-HU: Háttérszín

en: Page background color
hu-HU: Oldal háttérszíne

en: Link element colors
hu-HU: Link elem színei

en: Default Link Color
hu-HU: Alapértelmezett link szín

en: Standard link color
hu-HU: Szabványos link szín

en: Link Hover Color
hu-HU: Link lebegő szín

en: Color on hover
hu-HU: Szín lebegéskor

en: Delete Link Color
hu-HU: Link törlés szín

en: Color for delete/trash actions
hu-HU: Szín törlés/ürítés műveletekhez

en: Trash Link Color
hu-HU: Üres link szín

en: Color for trash actions
hu-HU: Szín ürítési műveletekhez

en: Spam Link Color
hu-HU: Spam link szín

en: Color for spam actions
hu-HU: Szín spam műveletekhez

en: Inactive Link Color
hu-HU: Inaktív link szín

en: Color for inactive items
hu-HU: Szín inaktív elemekhez

en: Tables
hu-HU: Táblázatok

en: Table element colors
hu-HU: Táblázat elem színei

en: Table Header Background
hu-HU: Táblázat fejléc háttér

en: Table Header Text
hu-HU: Táblázat fejléc szöveg

en: Table Row Background
hu-HU: Táblázat sor háttér

en: Table Row Text Color
hu-HU: Táblázat sor szöveg szín

en: Row Hover Background
hu-HU: Sor fölötti háttér

en: Table Border Color
hu-HU: Táblázat keret színe

en: Alternate Row Background
hu-HU: Alternáló sor háttér

en: Alternate Row Text Color
hu-HU: Alternáló sor szöveg színe

en: Forms
hu-HU: Űrlapok

en: Form input colors
hu-HU: Űrlapbeviteli színek

en: Input Border Color
hu-HU: Beviteli keret színe

en: Input Focus Border
hu-HU: Beviteli fókusz keret

en: Input Background Color
hu-HU: Beviteli háttérszín

en: Input Text Color
hu-HU: Beviteli szöveg színe

en: Placeholder Text Color
hu-HU: Helykitöltő szöveg színe

en: Button colors
hu-HU: Gomb színek

en: Primary Button Background
hu-HU: Elsődleges gomb háttér

en: Primary Button Text
hu-HU: Elsődleges gomb szöveg

en: Primary Button Hover
hu-HU: Elsődleges gomb hover

en: Secondary Button Background
hu-HU: Másodlagos gomb háttér

en: Secondary Button Text
hu-HU: Másodlagos gomb szöveg

en: Secondary Button Hover
hu-HU: Másodlagos gomb hover

en: Admin menu colors
hu-HU: Admin menü színek

en: Menu Background
hu-HU: Menü háttér

en: Menu Text Color
hu-HU: Menü szöveg színe

en: Menu Icon Color
hu-HU: Menü ikon színe

en: Menu Hover Background
hu-HU: Menü lebegő háttér

en: Menu Hover Text
hu-HU: Menü lebegő szöveg

en: Current Menu Background
hu-HU: Aktuális menü háttér

en: Current Menu Text
hu-HU: Aktuális menü szöveg

en: Submenu Background
hu-HU: Almenü háttér

en: Submenu Text Color
hu-HU: Almenü szöveg színe

en: Admin bar colors
hu-HU: Admin sáv színei

en: Admin Bar Background
hu-HU: Admin sáv háttér

en: Admin Bar Text
hu-HU: Admin sáv szöveg

en: Admin Bar Icon
hu-HU: Admin sáv ikon

en: Admin Bar Hover Background
hu-HU: Admin sáv lebegő háttér

en: Admin Bar Hover Text
hu-HU: Admin sáv lebegő szöveg

en: Dashboard Widgets
hu-HU: Dashboard widgetek

en: Dashboard widget colors
hu-HU: Dashboard widget színei

en: Widget Background
hu-HU: Widget háttér

en: Widget Border
hu-HU: Widget keret

en: Widget Header Background
hu-HU: Widget fejléc háttér

en: Widget Title Text
hu-HU: Widget cím szöveg

en: Widget Body Text
hu-HU: Widget test szöveg

en: Widget Link
hu-HU: Widget hivatkozás

en: Widget Link Hover
hu-HU: Widget hivatkozás lebegtetés

en: Advanced
hu-HU: Haladó

en: Custom selector color rules
hu-HU: Egyedi szelektor szín szabályok

en: Classic Editor %s Restrictions
hu-HU: Classic Editor %s Korlátozások

en: No metaboxes found for %1s. %2s Click here %3s to visit the %4s screen and refresh this page afterwards to load the new metaboxes.
hu-HU: Nincsenek metaboxok a %1s számára. %2s Kattintson ide %3s a %4s képernyő meglátogatásához, majd frissítse ezt az oldalt, hogy betöltse az új metaboxokat.

en: Gutenberg Editor %s Restrictions
hu-HU: Gutenberg Editor %s Korlátozások

en: Editor Feature Restrictions
hu-HU: Szerkesztő funkciók korlátozásai

en: Save for all Post Types
hu-HU: Mentés minden bejegyzéstípushoz

en: Save %s Restrictions
hu-HU: Mentés %s Korlátozások

en: show Classic Editor controls
hu-HU: Classic Editor vezérlők megjelenítése

en: Editor Features allows you to remove elements from the post editing screen.
hu-HU: A szerkesztő funkciók lehetővé teszik, hogy elemeket távolítson el a bejegyzés szerkesztő képernyőről.

en: How to use Editor Features
hu-HU: Hogyan használjuk a szerkesztő funkciókat

en: You do not have permission to manage frontend features.
hu-HU: Nincs engedélye a frontend funkciók kezelésére.

en: All fields are required.
hu-HU: Minden mező kötelező.

en: Load on page types is required.
hu-HU: Az oldaltípusok betöltése kötelező.

en: Frontend element item updated. Save changes to enable for role.
hu-HU: A frontend elem frissítve. A változtatások mentésével engedélyezheti a szerepkört.

en: New frontend element added. Save changes to enable for role.
hu-HU: Új frontend elem hozzáadva. A változtatások mentésével engedélyezheti a szerepkört.

en: Invalid request!.
hu-HU: Érvénytelen kérés!.

en: Selected item deleted successfully
hu-HU: A kiválasztott elem sikeresen törölve

en: Site Dark Mode
hu-HU: Weboldal Sötét Mód

en: Site Light Mode
hu-HU: Weboldal Világos Mód

en: Hide Twenty Twenty-Three Credit Footer
hu-HU: A Twenty Twenty-Three láblécének elrejtése

en: Frontend Features
hu-HU: Frontend Funkciók

en: Choose Frontend Features that will apply to this post.
hu-HU: Válassza ki azokat a frontend funkciókat, amelyek alkalmazva lesznek erre a bejegyzésre.

en: Select %1$s...
hu-HU: Válassza ki %1$s...

en: This feature allows you to modify the site frontend by hiding IDs or classes, adding CSS styles, or adding body classes.
hu-HU: Ez a funkció lehetővé teszi a webhely front-endjének módosítását az azonosítók vagy osztályok elrejtésével, CSS stílusok hozzáadásával vagy body osztályok hozzáadásával.

en: Editing:
hu-HU: Szerkesztés:

en: Title:
hu-HU: Cím:

en: This will only show here in the WordPress admin area.
hu-HU: Ez csak itt fog megjelenni a WordPress admin területen.

en: Features:
hu-HU: Funkciók:

en: Hide IDs or Classes
hu-HU: ID-k vagy osztályok elrejtése

en: Add Custom CSS
hu-HU: Egyedi CSS hozzáadása

en: Add Body Class
hu-HU: Body osztály hozzáadása

en: Enter IDs or classes to hide. Separate multiple values with a comma (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).
hu-HU: Adja meg az elrejtendő azonosítókat vagy osztályokat. Több értéket vesszővel válasszon el (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).

en: Enter custom CSS to be added to frontend pages. Examples: .custom-style-1 { color: red; } #custom-header { background: red; }
hu-HU: Adja meg a testreszabott CSS-t, amelyet a front-end oldalakhoz szeretne hozzáadni. Példák: .custom-style-1 { color: red; } #custom-header { background: red; }

en: Enter classes to add the body HTML. Do not include the . before the HTML.
hu-HU: Írd be az osztályokat a body HTML hozzáadásához. Ne tartalmazza a . jelet a HTML előtt.

en: Separate multiple values with a space (custom-style-one custom-style-two).
hu-HU: Több értéket szóközzel válasszon el (custom-style-one custom-style-two).

en: You can add the CSS for your classes by clicking "Add Custom CSS".
hu-HU: Az osztályaihoz CSS-t adhat hozzá az "Add Custom CSS" gombra kattintva.

en: Enter classes that should be added to the body HTML. Separate multiple values with a space (custom-item-one custom-item-two).
hu-HU: Adja meg azokat az osztályokat, amelyeket hozzá kell adni a body HTML-hez. Több értéket szóközzel válasszon el (custom-item-one custom-item-two).

en: Load on page types:
hu-HU: Betöltés az oldal típusain:

en: Whole Site
hu-HU: Teljes webhely

en: Selected Pages
hu-HU: Kiválasztott oldalak

en: This feature will be added to all pages.
hu-HU: Ez a funkció minden oldalhoz hozzá lesz adva.

en: Add post metabox:
hu-HU: Post metabox hozzáadása:

en: Cancel Edit
hu-HU: Szerkesztés megszakítása

en: Add New
hu-HU: Új hozzáadása

en: Save Edit
hu-HU: Szerkesztés mentése

en: Hidden IDs or Classes
hu-HU: Rejtett azonosítók vagy osztályok

en: Custom CSS
hu-HU: Egyéni CSS

en: Pages
hu-HU: Oldalak

en: Role
hu-HU: Szerep

en: Enable Frontend Features for %1$s Role
hu-HU: Frontend funkciók engedélyezése a %1$s szerephez

en: Frontend Features allows you to add or remove elements from the frontend of your site.
hu-HU: A Frontend Funkciók lehetővé teszik elemek hozzáadását vagy eltávolítását a webhely front-endjéről.

en: Apply custom styling
hu-HU: Alkalmazza a testreszabott stílusokat

en: How to use Frontend Features
hu-HU: Hogyan használjuk a frontend funkciókat

en: Navigation Menu Restrictions
hu-HU: Navigációs menü korlátozások

en: There are no frontend menu links. To control access to navigation menus, please add menu links.
hu-HU: Nincsenek front-end menülinkek. A navigációs menükhez való hozzáférés szabályozásához kérjük, hogy adjon menülinkeket.

en: Navigation Menus allows you to block access to frontend menu links.
hu-HU: A Navigációs Menük lehetővé teszik, hogy blokkolja a hozzáférést a frontend menülinkekhez.

en: How to use Navigation Menus
hu-HU: Hogyan használjuk a Navigációs Menüket

en: Profile Feature Restrictions
hu-HU: Profil funkció korlátozások

en: Click the "Find profile items for this role" button.
hu-HU: Kattintson a "Profil elemek keresése ehhez a szerepkörhöz" gombra.

en: There are no users in this role. Please select a role that has users and is able to access the "Profile" screen.
hu-HU: Nincsenek felhasználók ebben a szerepkörben. Kérjük, válasszon olyan szerepkört, amelynek vannak felhasználói, és képes elérni a "Profil" képernyőt.

en: Allow PublishPress to find profile items for this role.
hu-HU: Engedélyezze a PublishPress számára, hogy profil elemeket találjon ehhez a szerepkörhöz.

en: Find profile items for this role
hu-HU: Profil elemek keresése ehhez a szerepkörhöz

en: The %s role is not enabled for editing. The Find button is disabled.
hu-HU: A %s szerepkör nincs engedélyezve a szerkesztéshez. A Keresés gomb le van tiltva.

en: This feature will test the "Profile" screen as a user in the %s role.
hu-HU: Ez a funkció a "Profil" képernyőt fogja tesztelni a %s szerepkörben lévő felhasználóként.

en: Refresh Profile Features
hu-HU: Profil funkciók frissítése

en: Profile Features allows you to remove elements from the Profile screen.
hu-HU: A Profil funkciók lehetővé teszik, hogy eltávolítson elemeket a Profil képernyőről.

en: How to use Profile Features
hu-HU: Hogyan használjuk a Profil funkciókat

en: Hide Default Items
hu-HU: Alapértelmezett elemek elrejtése

en: Hide Admin Toolbar
hu-HU: Admin eszköztár elrejtése

en: Hide Dashboard Widgets
hu-HU: Dashboard widgetek elrejtése

en: Mobile Menu Toggle
hu-HU: Mobil menü váltó

en: Right bar
hu-HU: Jobb sáv

en: User actions
hu-HU: Felhasználói műveletek

en: New
hu-HU: Új

en: User Display Name
hu-HU: Felhasználói megjelenítési név

en: Edit Post
hu-HU: Bejegyzés szerkesztése

en: Edit Site
hu-HU: Webhely szerkesztése

en: Thank you for creating with WordPress
hu-HU: Köszönjük, hogy a WordPress-szel dolgozik

en: Welcome panel
hu-HU: Üdvözlőpanel

en: Remove Admin Toolbar
hu-HU: Admin eszköztár eltávolítása

en: Top Tabs
hu-HU: Felső fülek

en: Media Buttons (all)
hu-HU: Média gombok (mind)

en: HTML Editor Button
hu-HU: HTML szerkesztő gomb

en: Word count
hu-HU: Szó számláló

en: Publish Box
hu-HU: Közzétételi doboz

en: Publish Actions
hu-HU: Közzétételi műveletek

en: Taxonomy Boxes
hu-HU: Taxonómia dobozok

en: Page Boxes
hu-HU: Oldal dobozok

en: Other Boxes
hu-HU: Egyéb dobozok

en: Featured Image
hu-HU: Kiemelt kép

en: Coupon Description
hu-HU: Kupon leírása

en: Top Bar - Left
hu-HU: Felső sáv - Bal

en: Add block
hu-HU: Blokk hozzáadása

en: Modes
hu-HU: Módok

en: Outline
hu-HU: Vázlat

en: Document Overview
hu-HU: Dokumentum áttekintés

en: Document Bar Title
hu-HU: Dokumentum sáv címe

en: Top Bar - Right
hu-HU: Felső sáv - Jobb

en: Switch to Draft
hu-HU: Átváltás piszkozatba

en: Publish / Update
hu-HU: Közzététel / Frissítés

en: Options
hu-HU: Beállítások

en: Body
hu-HU: Törzs

en: Add new block
hu-HU: Új blokk hozzáadása

en: Document Panel
hu-HU: Dokumentum panel

en: Settings Panel
hu-HU: Beállítások panel

en: Status & visibility
hu-HU: Állapot & láthatóság

en: Featured image
hu-HU: Kiemelt kép

en: Post Attributes
hu-HU: Bejegyzés attribútumai

en: Block Panel
hu-HU: Blokk panel

en: Paragraph
hu-HU: Bekezdés

en: Typography
hu-HU: Tipográfia

en: Color settings
hu-HU: Színbeállítások

en: Text settings
hu-HU: Szövegbeállítások

en: This role is not enabled for profile feature editing.
hu-HU: Ez a szerepkör nincs engedélyezve a profil funkciók szerkesztésére.

en: An error occurred!
hu-HU: Hiba történt!

en: Profile features access disabled.
hu-HU: A profil funkciókhoz való hozzáférés letiltva.

en: Invalid role provided.
hu-HU: Érvénytelen szerepkör van megadva.

en: Profile features access enabled for this role.
hu-HU: A profil funkciókhoz való hozzáférés engedélyezve van ehhez a szerepkörhöz.

en: Editor Features
hu-HU: Szerkesztő funkciók

en: Admin Features
hu-HU: Admin funkciók

en: Profile Features
hu-HU: Profil funkciók

en: Redirects
hu-HU: Átirányítások

en: Nav Menu
hu-HU: Navigációs menü

en: Roles allows you to create, edit, and delete all the user roles on your site.
hu-HU: A Szerepkörök lehetővé teszik, hogy létrehozza, szerkeszthesse és törölje a webhely összes felhasználói szerepkörét.

en: Capabilities allows you to change the permissions for any user role.
hu-HU: A jogosultságok lehetővé teszik, hogy megváltoztasd a jogosultságokat bármely felhasználói szerepkör számára.

en: Admin Styles allows you to customize the admin area with your own branding.
hu-HU: Az admin stílusok lehetővé teszik, hogy testre szabjad az admin területet a saját márkázásoddal.

en: Redirects allows you to redirect users in a role after Registration, Login or Logout.
hu-HU: A Redirects lehetővé teszi, hogy a felhasználókat átirányítsa egy szerepkörbe a Regisztráció, Bejelentkezés vagy Kijelentkezés után.

en: Navigation Menus
hu-HU: Navigációs Menük

en: User Testing
hu-HU: Felhasználói Tesztelés

en: Test your site by instantly logging in as another user. Available accounts include any which the current user can edit.
hu-HU: Tesztelje a webhelyét azzal, hogy azonnal bejelentkezik egy másik felhasználóként. Az elérhető fiókok közé tartozik minden olyan fiók, amelyet a jelenlegi felhasználó szerkeszthet.

en: Remove Admin Notices from WordPress admin screen and organize them in to a single area.
hu-HU: Távolítsa el az Admin Értesítéseket a WordPress admin felületéről, és szervezze őket egyetlen területre.

en: Login permission denied.
hu-HU: Bejelentkezési engedély megtagadva.

en: You do not have permission to access this page.
hu-HU: Nincs engedélye a lap elérésére.

en: Need PublishPress Capabilities Support?
hu-HU: Szüksége van a PublishPress Képességek Támogatására?

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
hu-HU: Ha segítségre van szüksége, vagy új funkcióigénylése van, tudassa velünk.

en: Request Support
hu-HU: Támogatás Kérése

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
hu-HU: Részletes dokumentáció is elérhető a bővítmény weboldalán.

en: View Knowledge Base
hu-HU: Ismeretbázis Megtekintése

en: Social Links
hu-HU: Közösségi Linkek

en: Page Lists
hu-HU: Oldallisták

en: New role created.
hu-HU: Új szerepkör létrehozva.

en: Error: Failed creating the new role.
hu-HU: Hiba: A új szerepkör létrehozása meghiúsult.

en: The selected role is not editable.
hu-HU: A kiválasztott szerepkör nem szerkeszthető.

en: Incorrect capability name.
hu-HU: Helytelen képesség név.

en: Type / Taxonomy settings saved.
hu-HU: Típus / Taxonómia beállítások mentve.

en: Bad form received.
hu-HU: Hibás űrlap érkezett.

en: You cannot remove Manage Capabilities from Administrators
hu-HU: Nem távolíthatja el a Manage Capabilities-t az Adminisztrátoroktól

en: Network sync has been queued and will continue in the background.
hu-HU: A hálózati szinkronizálás várakozóba került, és a háttérben folytatódik.

en: This capability is explicitly negated. Click to add/remove normally.
hu-HU: Ez a képesség kifejezetten tagadva van. Kattintson a normál hozzáadásra/távolításra.

en: Explicity negate this capability by storing as disabled
hu-HU: Kifejezetten tagadja ezt a képességet azáltal, hogy letiltottként tárolja

en: Explicitly negate these capabilities by storing as disabled
hu-HU: Kifejezetten tagadja ezeket a képességeket azáltal, hogy letiltottként tárolja

en: Post type registration does not define this capability distinctly
hu-HU: A post type regisztráció nem határozza meg ezt a képességet külön

en: Add or remove this capability from the WordPress role
hu-HU: Adja hozzá vagy távolítsa el ezt a képességet a WordPress szerepből

en: Add or remove capability from the role normally
hu-HU: Adja hozzá vagy távolítsa el a képességet a szerepből normál módon

en: Are you sure you want to delete this item ?
hu-HU: Biztosan törölni akarja ezt az elemet?

en: Add or clear custom item entry before saving changes.
hu-HU: Adjon hozzá vagy töröljön egyedi elembejegyzést a változtatások mentése előtt.

en: Role Name
hu-HU: Szerep neve

en: Role Type
hu-HU: Szerep típusa

en: Default Role
hu-HU: Alapértelmezett szerep

en: Admin Access
hu-HU: Admin hozzáférés

en: You do not have permission to manage roles.
hu-HU: Nincs engedélye a szerepek kezelésére.

en: You do not have permission to manage editor features.
hu-HU: Nincs engedélye a szerkesztői funkciók kezelésére.

en: Settings updated.
hu-HU: A beállítások frissítve.

en: You do not have permission to manage admin features.
hu-HU: Nincs engedélye az adminisztrátori funkciók kezelésére.

en: You do not have permission to manage navigation menus.
hu-HU: Nincs engedélye a navigációs menük kezelésére.

en: You do not have permission to manage profile features.
hu-HU: Nincs engedélye a profil funkciók kezelésére.

en: You do not have permission to manage redirect.
hu-HU: Nincs engedélye a átirányítás kezelésére.

en: Invalid form. Reload this page and try again.
hu-HU: Érvénytelen űrlap. Töltse újra ezt az oldalt, és próbálja újra.

en: You do not have permission to manage capabilities.
hu-HU: Nincs engedélye a jogosultságok kezelésére.

en: Network sync completed.
hu-HU: A hálózati szinkronizálás befejeződött.

en: New capability added to role.
hu-HU: Új jogosultság került hozzáadásra a szerepkörhöz.

en: Bad form Received
hu-HU: Hibás űrlap érkezett

en: You do not have permission to restore roles.
hu-HU: Nincs engedélye a szerepkörök visszaállítására.

en: You do not have permission to perform this action.
hu-HU: Nincs engedélye ennek a műveletnek a végrehajtására.

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
hu-HU: Ha tetszik a %s, kérjük, hagyjon nekünk egy %s értékelést. Köszönjük!

en: About PublishPress Capabilities
hu-HU: A PublishPress jogosultságokról

en: About
hu-HU: Információ

en: Capabilites Documentation
hu-HU: Jogosultságok dokumentációja

en: Documentation
hu-HU: Dokumentáció

en: Contact the PublishPress team
hu-HU: Lépjen kapcsolatba a PublishPress csapattal

en: Contact
hu-HU: Kapcsolat

en: Permissions & Access
hu-HU: Engedélyek és hozzáférés

en: Administer advanced content permissions and visibility rules.
hu-HU: Haladó tartalomengedélyek és láthatósági szabályok kezelése.

en: Manage plugin permission settings.
hu-HU: Bővítményengedélyek beállításainak kezelése.

en: Bypass content restrictions for editorial workflows.
hu-HU: Tartalomkorlátozások megkerülése szerkesztési munkafolyamatokhoz.

en: Set custom post statuses for content items.
hu-HU: Egyedi bejegyzés státuszok beállítása a tartalmi elemekhez.

en: Force Quick Edit access when restrictions would otherwise block it.
hu-HU: Gyors szerkesztési hozzáférés kényszerítése, ha a korlátozások egyébként blokkolnák azt.

en: Roles & Groups
hu-HU: Szerepkörök és csoportok

en: Assign or change role assignments for users.
hu-HU: Felhasználók szerepkörének hozzárendelése vagy módosítása.

en: Create new permission groups.
hu-HU: Új jogosultsági csoportok létrehozása.

en: Edit existing permission groups.
hu-HU: Meglévő jogosultsági csoportok szerkesztése.

en: Delete permission groups.
hu-HU: Jogosultsági csoportok törlése.

en: Add or remove members from permission groups.
hu-HU: Tagok hozzáadása vagy eltávolítása jogosultsági csoportokból.

en: Create network-wide permission groups in multisite.
hu-HU: Hálózatszintű jogosultsági csoportok létrehozása többhelyszínes környezetben.

en: Manage members of network-wide permission groups.
hu-HU: Hálózatszintű jogosultsági csoportok tagjainak kezelése.

en: Exception Management
hu-HU: Kivételkezelés

en: Set per-item association exceptions.
hu-HU: Elemenkénti hozzárendelési kivételek beállítása.

en: Set per-item edit exceptions.
hu-HU: Elemenkénti szerkesztési kivételek beállítása.

en: Set per-item read exceptions.
hu-HU: Elemenkénti olvasási kivételek beállítása.

en: Set per-item revision exceptions.
hu-HU: Elemenkénti revíziós kivételek beállítása.

en: Set taxonomy term assignment exceptions.
hu-HU: Taxonómiai kifejezés hozzárendelési kivételek beállítása.

en: Set taxonomy term association exceptions.
hu-HU: Taxonómiai kifejezés hozzárendelési kivételek beállítása.

en: Set taxonomy term management exceptions.
hu-HU: Taxonómiai kifejezés kezelésének kivételeinek beállítása.

en: Content Associations
hu-HU: Tartalom hozzárendelések

en: Associate users or groups with any page.
hu-HU: Felhasználók vagy csoportok társítása bármely oldalhoz.

en: Define and apply custom post statuses.
hu-HU: Egyedi bejegyzés státuszok meghatározása és alkalmazása.

en: Define custom privacy policies for content.
hu-HU: Egyedi adatvédelmi irányelvek meghatározása a tartalomhoz.

en: Moderate any item regardless of authorship.
hu-HU: Bármely elem moderálása, függetlenül a szerzőtől.

en: Media & Misc
hu-HU: Média & Vegyes

en: Edit attachments uploaded by the current user.
hu-HU: Szerkeszd a jelenlegi felhasználó által feltöltött fájlokat.

en: List unattached files uploaded by other users.
hu-HU: Listázd az egyéb felhasználók által feltöltött csatolmány nélküli fájlokat.

en: List all media library files.
hu-HU: Listázd az összes média könyvtár fájlt.

en: Exempt user from edit-circle restrictions.
hu-HU: Felhasználó kivonása a szerkesztési kör korlátozások alól.

en: Exempt user from read-circle restrictions.
hu-HU: Felhasználó kivonása az olvasási kör korlátozások alól.

en: see %1$sRole Usage%2$s: "Pattern Roles"
hu-HU: lásd %1$sSzerepkör Használat%2$s: "Minta Szerepkörök"

en: activate %1$sAdvanced settings%2$s, see Role Usage
hu-HU: aktiválás %1$sSpeciális beállítások%2$s, lásd Szerepkör Használat

en: "Posts" capabilities selected here also define type-specific role assignment for Permission Groups%s.
hu-HU: "Posts" jogosultságok, amelyeket itt választottak ki, szintén meghatározzák a típus-specifikus szerepkör hozzárendelést a Permission Groups%s számára.

en: "Posts" capabilities selected here also define type-specific role assignment for Permit Groups%s.
hu-HU: "Posts" jogosultságok, amelyeket itt választottak ki, szintén meghatározzák a típus-specifikus szerepkör hozzárendelést a Permit Groups%s számára.

en: Capabilities for custom statuses can be manually added here. (See %sPermissions > Post Statuses%s for applicable names). %sSupplemental status-specific roles%s are usually more convenient, though.
hu-HU: A testreszabott státuszokhoz tartozó jogosultságok manuálisan hozzáadhatók itt. (Lásd a %sPermissions > Post Statuses%s a vonatkozó nevekhez). %sA kiegészítő státusz-specifikus szerepkörök%s általában kényelmesebbek.

en: Capabilities for custom statuses can be manually added here. Or activate the PP Custom Post Statuses extension to assign status-specific supplemental roles.
hu-HU: A testreszabott státuszokhoz tartozó jogosultságok manuálisan hozzáadhatók itt. Vagy aktiválja a PP Custom Post Statuses kiterjesztést a státusz-specifikus kiegészítő szerepkörök hozzárendeléséhez.

en: Capabilities for custom statuses can be manually added to a role here (see Conditions > Status > Capability Mapping for applicable names). However, it is usually more convenient to use Permit Groups to assign a supplemental status-specific role.
hu-HU: A testreszabott státuszokhoz tartozó jogosultságok manuálisan hozzáadhatók egy szerepkörhöz itt (lásd a Feltételek > Státusz > Jogosultság Térképezés a vonatkozó nevekhez). Azonban általában kényelmesebb a Permit Groups használata a kiegészítő státusz-specifikus szerepkör hozzárendeléséhez.

en: Unique Post Type Capabilities
hu-HU: Egyedi Bejegyzés Típus Képességek

note: translators: %1$s and %2$s are link tags for 'Find out more.'
en: Allow post type permissions to be controlled separately from other areas of WordPress. %1$sFind out more.%2$s
hu-HU: Engedje meg, hogy a post type jogosultságok külön-külön legyenek kezelve a WordPress más területeitől. %1$sTudjon meg többet.%2$s

en: Use the "Create" capability for selected post types
hu-HU: Használja a "Létrehozás" képességet a kiválasztott bejegyzés típusokhoz

en: This will cause a new capability to be required for creating posts, and enable a checkbox column here for role assignments. Normally, post creation is controlled by the "Edit" capability.
hu-HU: Ez új jogosultságot fog követelni a bejegyzések létrehozásához, és engedélyez egy jelölőnégyzet oszlopot itt a szerepkör hozzárendelésekhez. Normál esetben a bejegyzés létrehozását az "Edit" jogosultság szabályozza.

en: Update
hu-HU: Frissítés

en: Unique Taxonomy Capabilities
hu-HU: Egyedi Taxonómia Képességek

en: Allow taxonomy permissions to be controlled separately from other areas of WordPress.
hu-HU: Engedje meg, hogy a taxonomy jogosultságok külön-külön legyenek kezelve a WordPress más területeitől.

en: Detailed Taxonomy Capabilities
hu-HU: Részletes Taxonomy Képességek

en: Allow "Edit", "Delete" and "Assign" capabilities separately from the "Manage" capability.
hu-HU: Engedje meg az "Edit", "Delete" és "Assign" jogosultságokat külön a "Manage" jogosultságtól.

en: Login Redirect
hu-HU: Bejelentkezés Átirányítás

en: Logout Redirect
hu-HU: Kijelentkezés Átirányítás

en: Registration Redirect
hu-HU: Regisztráció Átirányítás

en: First Login Redirect
hu-HU: Első Bejelentkezés Átirányítás

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after login.
hu-HU: Írja be az URL-t, ahová a szerephez tartozó felhasználókat a bejelentkezés után át kell irányítani.

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after logout.
hu-HU: Írja be az URL-t, ahová a szerephez tartozó felhasználókat a kijelentkezés után át kell irányítani.

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after registration.
hu-HU: Írja be az URL-t, ahová a szerephez tartozó felhasználókat a regisztráció után át kell irányítani.

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after their first login.
hu-HU: Adja meg azt az URL-t, ahová a felhasználókat ebben a szerepkörben át kell irányítani az első bejelentkezésük után.

en: %s Redirects
hu-HU: %s Átirányítások

en: Save Changes
hu-HU: Változtatások mentése

en: Redirect users to the URL they were viewing before login.
hu-HU: Irányítsa át a felhasználókat arra az URL-re, amelyet a bejelentkezés előtt néztek.

en: Redirect users to a specified URL.
hu-HU: Irányítsa át a felhasználókat egy megadott URL-re.

en: Enter the relative path only without domain for login redirect.
hu-HU: Csak a relatív elérési utat adja meg domain nélkül a bejelentkezés átirányításhoz.

en: You must enter the Login Redirect URL.
hu-HU: Meg kell adnia a Bejelentkezés Átirányítás URL-jét.

en: Enter the relative path only without domain for logout redirect.
hu-HU: Csak a relatív elérési utat adja meg domain nélkül a kijelentkezés átirányításhoz.

en: Redirect Features allows you to redirect users in a role after Registration, Login or Logout.
hu-HU: A Redirect Features lehetővé teszi, hogy a felhasználókat átirányítsa egy szerepkörbe a Regisztráció, Bejelentkezés vagy Kijelentkezés után.

en: How to use Redirect Features
hu-HU: Hogyan használjuk az Átirányítási Funkciókat

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
hu-HU: Nincs elegendő jogosultsága ennek a műveletnek a végrehajtásához.

en: Your link has expired, refresh the page and try again.
hu-HU: A linked lejárt, frissítse az oldalt és próbálkozzon újra.

en: Missing parameters, refresh the page and try again.
hu-HU: Hiányzó paraméterek, frissítse az oldalt és próbálkozzon újra.

en: Invalid role name entry: %s
hu-HU: Érvénytelen szerepkör név: %s

en: The role "%s" already exists. Please choose a different name.
hu-HU: A szerepkör "%s" már létezik. Kérjük, válasszon egy másik nevet.

en: Something went wrong, the system wasn't able to create the role, refresh the page and try again.
hu-HU: Valami hiba történt, a rendszer nem tudta létrehozni a szerepkört, frissítse az oldalt, és próbálja újra.

en: The new role %s was created successfully.
hu-HU: Az új szerepkör %s sikeresen létrehozva.

en: %s role updated successfully.
hu-HU: %s szerepkör sikeresen frissítve.

en: Cannot delete default role. You <a href="%s">have to change it first</a>.
hu-HU: Nem lehet törölni az alapértelmezett szerepkört. Ön <a href="%s">először meg kell változtatnia</a>.

en: Deleting a system role is not allowed.
hu-HU: Rendszerszerepkör törlése nem engedélyezett.

en: %1$d users moved to default role %2$s.
hu-HU: %1$d felhasználó átkerült az alapértelmezett szerepkörbe %2$s.

en: The role %1$s was successfully deleted. %2$s
hu-HU: A szerepkör %1$s sikeresen törölve. %2$s

en: The selected %1$s roles were successfully deleted. %2$s
hu-HU: A kiválasztott %1$s szerepkör sikeresen törölve. %2$s

en: The role could not be deleted.
hu-HU: A szerepkör nem törölhető.

en: The role %1$s was successfully hidden.
hu-HU: A szerepkör %1$s sikeresen elrejtve.

en: The role %1$s was successfully unhidden.
hu-HU: A szerepkör %1$s sikeresen láthatóvá téve.

en: Gutenberg editor
hu-HU: Gutenberg szerkesztő

en: Classic editor
hu-HU: Klasszikus szerkesztő

en: Role Slug
hu-HU: Szerepkör slug

en: The "slug" is the URL-friendly version of the role. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers and underscores.
hu-HU: A "slug" a szerepkör URL-barát változata. Általában kisbetűs, és csak betűket, számokat és aláhúzásokat tartalmaz.

en: Block Login
hu-HU: Bejelentkezés blokkolása

en: Block users in this role from logging into the site.
hu-HU: Blokkolja a felhasználókat ebben a szerepben, hogy bejelentkezhessenek az oldalra.

en: Block Dashboard Access
hu-HU: Dashboard hozzáférés blokkolása

en: Block users in this role from accessing admin area.
hu-HU: Blokkolja a felhasználókat ebben a szerepben, hogy hozzáférjenek az admin területhez.

en: Role Level
hu-HU: Szerep szint

en: Each user role has a level from 0 to 10. The Subscriber role defaults to the lowest level (0). The Administrator role defaults to level 10.
hu-HU: Minden felhasználói szerepkör 0-tól 10-ig terjedő szinttel rendelkezik. Az Előfizető szerepkör alapértelmezés szerint a legalacsonyabb szinten (0) van. Az Adminisztrátor szerepkör alapértelmezés szerint 10-es szinten van.

en: Delete role
hu-HU: Szerep törlése

en: Deleting this role will completely remove it from database and is irrecoverable.
hu-HU: E szerepkör törlése teljesen eltávolítja azt az adatbázisból, és nem állítható vissza.

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Disable Code Editor
hu-HU: Kód szerkesztő letiltása

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Disable the "Code editor" option for the Gutenberg block editor.
hu-HU: A "Kód szerkesztő" opció letiltása a Gutenberg blokk szerkesztő számára.

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Control Allowed Editors
hu-HU: Engedélyezett szerkesztők vezérlése

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Select the allowed editor options for users in this role.
hu-HU: Válassza ki az engedélyezett szerkesztő opciókat a szerephez tartozó felhasználók számára.

en: Disable WooCommerce admin restrictions
hu-HU: WooCommerce admin korlátozások letiltása

en: By default, WooCommerce prevents most users from accessing the WordPress admin area. When enabled, this setting will remove those restrictions for this role. %1s Click here for more details. %2s
hu-HU: Alapértelmezés szerint a WooCommerce megakadályozza, hogy a legtöbb felhasználó hozzáférjen a WordPress admin területéhez. Ha engedélyezve van, ez a beállítás eltávolítja ezeket a korlátozásokat erre a szerepkörre. %1s Kattintson ide a további részletekért. %2s

en: Slug already exists
hu-HU: A slug már létezik

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Select allowed editor
hu-HU: Engedélyezett szerkesztő kiválasztása

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: You must select at least one editor for the role when managing allowed editor.
hu-HU: Ki kell választania legalább egy szerkesztőt a szerepkörhöz, amikor kezelni szeretné az engedélyezett szerkesztőt.

en: Select %s
hu-HU: Válassza ki a %s

en: Read more on Role Level.
hu-HU: További információk a Szerep szintről.

en: Are you sure you want to delete this role?
hu-HU: Biztos benne, hogy törölni szeretné ezt a szerepet?

en: %s role copied. Please click the "Create Role" button to create this new role.
hu-HU: %s szerepkör másolva. Kérjük, kattintson a "Szerepkör létrehozása" gombra, hogy létrehozza ezt az új szerepkört.

en: Edit Role: %s
hu-HU: Szerep szerkesztése: %s

en: Copy Role
hu-HU: Szerep másolása

en: Create New Role
hu-HU: Új szerep létrehozása

en: All Roles
hu-HU: Minden szerep

en: These can be edited on the %1s Capabilities screen %2s
hu-HU: Ezek a %1s Képességek képernyőn %2s szerkeszthetők

en: Load More
hu-HU: Több betöltése

en: Load Less
hu-HU: Kevesebb betöltése

en: All %s | All %s
hu-HU[0]: Minden %s
hu-HU[1]: Minden %s

en: Mine %s | Mine %s
hu-HU[0]: Saját %s
hu-HU[1]: Saját %s

en: Has Users %s | Has Users %s
hu-HU[0]: Van felhasználói %s
hu-HU[1]: Van felhasználói %s

en: No Users %s | No Users %s
hu-HU[0]: Nincsenek felhasználók %s
hu-HU[1]: Nincsenek felhasználók %s

en: Editable %s | Editable %s
hu-HU[0]: Szerkeszthető %s
hu-HU[1]: Szerkeszthető %s

en: Uneditable %s | Uneditable %s
hu-HU[0]: Nem szerkeszthető %s
hu-HU[1]: Nem szerkeszthető %s

en: System %s | System %s
hu-HU[0]: Rendszer %s
hu-HU[1]: Rendszer %s

en: Copy
hu-HU: Másolás

en: (non-editable role)
hu-HU: (nem szerkeszthető szerep)

en: Unhide
hu-HU: Megjelenítés

en: Your Role
hu-HU: A szereped

en: Search Roles
hu-HU: Szerepek keresése

en: Multiples roles on "Add New User" screen
hu-HU: Több szerep az "Új felhasználó hozzáadása" képernyőn

en: This allows you to assign a new user to multiples roles.
hu-HU: Ez lehetővé teszi, hogy egy új felhasználót több szerephez rendeljen.

en: Multiples roles on "User Edit" screen
hu-HU: Több szerep az "Felhasználó szerkesztése" képernyőn

en: This allows you to assign an existing user to multiple roles.
hu-HU: Ez lehetővé teszi, hogy egy meglévő felhasználót több szerephez rendeljen.

en: Set login redirect cookie
hu-HU: Bejelentkezési átirányító süti beállítása

en: Use cookie to determine pages users were viewing before login. This is useful when login redirect is not working correctly due to wp_get_referer() limitation.
hu-HU: Használjon sütit a felhasználók által a bejelentkezés előtt megtekintett oldalak meghatározásához. Ez hasznos, ha a bejelentkezési átirányítás nem működik megfelelően a wp_get_referer() korlátozása miatt.

en: Show private post types
hu-HU: Privát bejegyzéstípusok megjelenítése

en: This will show all post types on the "Capabilities" screen, even ones normally hidden in the WordPress admin area.
hu-HU: Ez megjeleníti az összes bejegyzéstípust a "Képességek" képernyőn, még azokat is, amelyek általában rejtve vannak a WordPress admin területén.

en: Show private taxonomies
hu-HU: Privát taxonómiák megjelenítése

en: This will show all taxonomies on the "Capabilities" screen, even ones normally hidden in the WordPress admin area.
hu-HU: Ez megjeleníti az összes taxonómiát a "Képességek" képernyőn, még azokat is, amelyek általában rejtve vannak a WordPress admin területén.

en: Show all post types on the "Editor Features" screen, even ones normally hidden in the WordPress admin area.
hu-HU: Mindig próbálja automatikusan megtalálni a profil elemeit. Ez ideiglenes problémákat okozhat, amikor olyan felhasználói szerepköröket frissít, amelyek nem rendelkeznek hozzáféréssel a WordPress admin területéhez.

en: Enable Classic Editor tab
hu-HU: Classic Editor fül engedélyezése

en: Always show the Classic Editor tab in "Editor Features" screen.
hu-HU: Mindig mutassa a Classic Editor fület az "Editor Features" képernyőn.

en: Admin Bar modification
hu-HU: Admin Bar módosítás

en: When testing, display a caption and return link in the Admin Bar.
hu-HU: Tesztelés alatt egy feliratot és vissza linket jelenít meg az Admin Bar-ban.

en: Admin Bar search
hu-HU: Admin Bar keresés

en: Add option to search and user testing in the Admin Bar.
hu-HU: Opció hozzáadása a kereséshez és a felhasználói teszteléshez az Admin Bar-ban.

en: Front End footer notice
hu-HU: Elülső lábléc értesítés

en: When testing, display a return link in the front end footer.
hu-HU: Tesztelés alatt egy vissza linket jelenít meg az elülső láblécben.

en: Exclude role from User Testing
hu-HU: Zárja ki a szerepet a Felhasználói Tesztelésből

en: Select roles...
hu-HU: Válassza ki a szerepeket...

en: Exclude users in selected roles from User Testing.
hu-HU: Zárja ki a kiválasztott szerepek felhasználóit a Felhasználói Tesztelésből.

en: Automatically refresh profile elements
hu-HU: Profil elemek automatikus frissítése

en: Always try to automatically find profile elements. This may cause temporary issues when updating user roles that do not have access to the WordPress admin area.
hu-HU: Mindig próbálja meg automatikusan megtalálni a profil elemeket. Ez ideiglenes problémákat okozhat, amikor a felhasználói szerepkörök frissítése történik, amelyek nem férnek hozzá a WordPress admin területhez.

en: Capabilities Settings
hu-HU: Képességek beállításai

en: Search user...
hu-HU: Felhasználó keresése...

en: Search
hu-HU: Keresés

en: No results found.
hu-HU: Nincs találat.

en: Permission denied.
hu-HU: Hozzáférés megtagadva.

en: Test user
hu-HU: Teszt felhasználó

en: Test this user
hu-HU: Tesztelje ezt a felhasználót

en: Testing:
hu-HU: Tesztelés:

en: %1$sReturn to Administrator view%2$s
hu-HU: %1$sVissza az Adminisztrátor nézethez%2$s

en: Testing as user: %1$s. %2$sReturn to Administrator view%3$s
hu-HU: Tesztelés felhasználóként: %1$s. %2$sVissza az Adminisztrátor nézethez%3$s

en: Unable to retrieve user data.
hu-HU: Nem sikerült lekérni a felhasználói adatokat.

en: Updating Settings...
hu-HU: Beállítások frissítése...

en: Updating access...
hu-HU: Hozzáférés frissítése...

en: Error updating access.
hu-HU: Hiba történt a hozzáférés frissítésekor.
